← Wstecz | Drukuj

NES Global Talent / Oferta z dnia: 23/04/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Brygadzista
Miejsce pracy: podlaskie / Polska

Opis stanowiska

Branża: Energetyczna
Miejsce pracy: Projekty w Polsce, Niemczech, Szwajcarii

Główne obowiązki:

  • Otwieranie poleceń na pracę.

  • Odbiór stanowisk pracy (warunki wynikające z polecenia na pracę oraz ewentualnych prac przygotowawczych).

  • Przeprowadzanie instruktażu stanowiskowego BHP członkom zespołu roboczego.

  • Egzekwowanie od członków zespołu przestrzegania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Kontrola wyposażenia członków zespołu roboczego (odzież ochronna, sprzęt).

  • Dbałość o powierzone narzędzia, materiały oraz środki techniczne niezbędne do wykonania zadania.

  • Przydzielanie zadań członkom zespołu roboczego.

  • Przekazywanie informacji o zaawansowaniu robót do zlecającego prace.

  • Wykonywanie raportów i protokołów, (jeżeli wchodzą w zakres realizowanego zadania)

  • Zgłaszanie propozycji zmian dotyczących technologii wykonywania prac lub konieczności wykonania dokonania dodatkowych prac.

  • Dbanie o powierzone mienie, utrzymanie ładu i porządku w miejscu pracy.

  • Zamknięcie polecenia na pracę.

  • Rozliczenie zlecenia roboczego.

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydata:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energetycznej, chemicznej, drzewnej lub metalurgicznej.

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.

  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe.

  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

  • Uprawnienia z zakresu dozoru urządzeń energetycznych „D”.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • Dynamiczny rozwój zawodowy i duże projekty energetyczne, serwisowe, instalacyjne w wiodącej firmie budowlanej.

  • Udział w projektach krajowych i zagranicznych.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia.

  • Zakwaterowanie i dojazd na realizowane projekty zagraniczne.

Dane firmowe

NES Global Talent