Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

NCC MONTAGE SP Z O O / Oferta z dnia: 03/10/2017

Stanowisko: Stolarz budowlany / Pracownik prac wykończeniowych
Miejsce pracy: Szwecja / / Szwecja

Opis stanowiska

Zadania:

  • Wykonywanie wewnętrznych konstrukcji drewnianych ścianek działowych

  • Montaż płyt gipsowo-kartonowych

  • Prace wykończeniowe

  • Izolacja wata lub styropianem

  • Montaż okien i drzwi

  • Listwowanie

  • Montaż mebli kuchennych

  • Remont łazienek

Wymagania

Wymagania:

  • Udokumentowane doświadczenie zawodowe min. 3 lat

  • Skandynawskie certyfikaty budowlane mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego mile widziana

Oferujemy

Oferujemy:

Zatrudnienie w jednej z największych firm budowlanych w Skandynawii

Przed wyjazdem w Polsce:

  • W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc pracownika NCC  w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu

  • Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez pracownika NCC, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego w Warszawie

  • Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Skandynawii.

W Skandynawii:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z obowiązującymi przepisami

  • Stawka gwarantowana zgodna ze skandynawskimi standardami

  • Możliwość długoterminowej współpracy

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

  • W wyniku zatrudnienia w oparciu o legalną  umowę o pracę pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.

Dane firmowe

NCC MONTAGE SP Z O O