← Wstecz | Drukuj

Naftor Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 18/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Opiekun projektu
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z budownictwem teletechnicznym, m.in. kanalizacje, infrastruktura sieci logicznych i elektrycznych

  • Koordynowanie projektu i odpowiedzialność za jego przebieg zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach

  • Bieżący kontakt z inwestorem

  • Tworzenie budżetów oraz harmonogramów potrzebnych do prawidłowego przebiegu inwestycji

  • Zarządzanie podległym zespołem

  • Nadzór nad pracami wykonawców

  • Współprowadzenie i czynne uczestnictwo w budowlanych naradach koordynacyjnych, mających na celu nadzór nad jakością wykonywanych prac

Wymagania

  • Doświadczenie minimum kilkuletnie w prowadzeniu inwestycji

  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i etapów procesu inwestycyjnego

  • Umiejętność kontraktowania i zarządzania zespołem podwykonawców i własnym

  • Doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów projektu a także przetargów

  • Znajomość elektronicznych systemów zabezpieczeń technicznych: CCTV IP, SSWiN oraz SKD

  • Podstawowa znajomość AutoCAD

  • Umiejętność czytania projektów oraz dokumentów przetargowych

  • Nastawienie na jakość wykonywanej pracy

  • Rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy własnej i zespołu

  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia

  • Prywatna opieka medyczna - fakultatywnie

  • Ubezpieczenia grupowe - fakultatywnie

  • Pakiet multisport – fakultatywnie

Dane firmowe

Naftor Sp. z o.o.