Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

MULTiSERWIS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 30/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań - platforma
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

  • Montaż i demontaż rusztowań

  • Umiejętność doboru technologii do zastosowań praktycznych

Wymagania

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie udokumentowane doświadczenie w zawodzie montera rusztowań

  • Wymagane uprawnienia Bossiet

  • Wymagane uprawnienia do montażu rusztowań Steigebouwer (holenderskie)

  • Znajomość języka angielskiego

  • Szkolenie VCA

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Do pracy za granicą warunkiem przyjęcia jest poświadczenie o podleganiu polskiemu ubezpieczeniu przez ostatni miesiąc

Oferujemy

Proponujemy:

  • Możliwość pracy w nadgodzinach, długoterminowe projekty, elastyczny system rotacyjny

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę na pracę zgodnie z przepisami polskiego Kodeku Pracy

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Bogaty pakiet socjalny – dofinansowanie do wczasów, kultury i sportu, atrakcyjny pakiet medyczny ENEL – MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień jako operator maszyn)

  • Zapewniamy transport na miejsce pracy i zakwaterowanie, wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Dane firmowe

MULTiSERWIS Sp. z o.o.