Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Multiserwis Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 05/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Koordynator ds. Realizacji Projektów
Miejsce pracy: Krapkowice, 47-300 / opolskie / Polska

Opis stanowiska

Jeżeli jesteś młody, ambitny i kreatywny, chcesz się rozwijać i poszerzać swoją wiedzę!

Dołącz do naszego zespołu, bo właśnie na Ciebie czekamy!

Oferujemy :

• szansę na rozwój i zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji w branży budowlanej

• doskonalenie lub możliwość poznania technik izolacyjnych

• uczestnictwo w szkoleniach i seminariach podnoszących kwalifikacje zawodowe

• możliwość częstych wyjazdów zagranicznych

• możliwość awansu

• elastyczny czas pracy

• atrakcyjne wynagrodzenie

• unikalną atmosferę w pracy

• pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

• bogaty pakiet socjalny

Zakres obowiązków :

• odpowiedzialność za prowadzenie całościowej dokumentacji projektowej

• dbałość o terminowość realizacji prac

• nadzór nad realizacją projektów w porozumieniu z Kadrą Kierowniczą

• bezpośrednia współpraca i budowanie relacji biznesowych z Klientami Spółki

• koordynowanie prac zespołu

• rozliczanie z powierzonych zasobów ludzkich i materialnych

Wymagania

• znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalający na swobodną komunikację

• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

• preferowane wykształcenie wyższe techniczne lub chęć podniesienia aktualnego wykształcenia

• znajomość pakietu Microsoft Office(w szczególności MS Excel), Auto-Cad

• umiejętność czytania rysunku technicznego

• dokładność, terminowość, rzetelność

• dyspozycyjność, gotowość do pracy poza granicami Polski

• mile widziana znajomość technik izolacyjnych lub chęć ich poznania

• wysoka kultura osobista

• prawo jazdy kat. B

Dane firmowe

Multiserwis Sp. z o.o.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/mlodszy-koordynator-ds-realizacji-projektow/krapkowice-47-300/8623022