← Wstecz | Drukuj

MULTiSERWIS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/11/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik robót izolacyjnych
Miejsce pracy: / Belgia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Belgia

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót izolacyjnych

  • Utrzymywanie kontaktu z klientami

  • Utrzymywanie porządku na placu budowy, przestrzeganie przepisów BHP

  • Sporządzanie i przechowywanie dokumentów budowy

  • Koordynację bieżących spraw organizacyjnych i personalnych (dokumenty pracownicze, wyjazdy i zjazdy z budów, planowanie personelu)

  • Przygotowywanie kart płac podległego personelu

  • Współpracę z biurem w Krapkowicach w tym z innymi działami w firmie

Wymagania

Oczekiwany profil kandydata:

  • Doświadczenie w zakresie izolacji przemysłowych

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

  • Mile widziane wykształcenie techniczne

  • Umiejętność obsługi programów Microsoft Office (w szczególności MS Excel)

  • Skrupulatność przy wykonywaniu powierzonych zadań

  • Zdolności interpersonalne

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, bardzo dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Proponujemy Ci:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie powiązane z osiąganymi wynikami

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy: komputer, telefon, samochód służbowy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

  • Bogaty pakiet socjalny - Multibenefity

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego na budowach zagranicznych

  • Pracę w zespole ukierunkowanym na stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Dane firmowe

MULTiSERWIS Sp. z o.o.