← Wstecz | Drukuj

MULTiSERWIS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 07/10/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Niemcy

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

  • Pracę z różnymi systemami szalunkowymi

  • Wykonywanie szalunków tradycyjnych oraz systemami PERI, DOKA

  • Montaż konstrukcji systemowych na podstawie dokumentacji technicznej

Wymagania

Oczekiwany profil kandydata:

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego – warunek konieczny

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Minimum roczne, udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

Proponujemy Ci:

  • Dodatkową premię za skorzystanie z systemu poleceń

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW i ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje (m.in. kursy językowe oraz możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień)

  • Bogaty pakiet socjalny – Multibenefity

  • Transport na miejsce pracy i zakwaterowanie

  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!
W pierwszym etapie skontaktujemy się z Tobą telefoniczni
e

Dane firmowe

MULTiSERWIS Sp. z o.o.