← Wstecz | Drukuj

MULTiSERWIS Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 09/10/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Asystent projektanta / Inżynier budowy
Miejsce pracy: OstrzeszóW / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji rysunkowej 2D / 3D

  • Tworzenie modeli konstrukcji w programie obliczeniowym

  • Asystowanie w obliczaniach konstrukcji rusztowań (zbieranie obciążeń, sprawdzanie nośności)

  • Sporządzanie ofert cenowych / kalkulacji kosztowych

  • Dokonywanie pomiarów rusztowań (delegacje na budowy)

  • Czynności administracyjne w Pracowni Projektowej

Wymagania

Oczekiwania:

  • Absolwent lub student ostatniego roku studiów na kierunku Budownictwo

  • Umiejętność obsługi programów: AutoCAD LT, Robot Structural Analysis

  • Znajomość metodologii obliczeń konstrukcji stalowych

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

  • Dyspozycyjność - gotowość do podróży służbowych

  • Dokładność, terminowość, rzetelność

  • Prawo  jazdy kat B

Oferujemy

Proponujemy:

  • Praca zaliczana jako praktyka zawodowa do uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych – Multibenefity

  • Dodatkową premię za skorzystanie z systemu poleceń

  • Możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW

  • Atrakcyjny pakiet medyczny ENEL-MED

  • System szkoleń podnoszących kwalifikacje

Dane firmowe

MULTiSERWIS Sp. z o.o.