← Wstecz | Drukuj

MUGLER AG / Oferta z dnia: 05/02/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Statyk (m / ż)
Miejsce pracy: lubelskie / Polska

Opis stanowiska

  • Wykonywanie możliwych do weryfikacji obliczeń statycznych różnorodnych konstrukcji dla branży telekomunikacyjnej

  • Wymiarowanie konstrukcji nośnych i obliczenia statyczne dla ich budowy i rozbudowy

  • Zapewnianie i zachowywanie obowiązujących wytycznych oraz norm budowlanych włącznie z wymaganiami obowiązującymi u konkretnego klienta

  • Przeprowadzanie wizji lokalnej, zestawienie stanu istniejącego stacji bazowych lub budynków przewidzianych dla użytkowania urządzeń telefonii komórkowej

  • Prowadzenie nadzoru budowlanego w szczególności w ramach nowo budowanych komponentów

  • Sporządzanie ekspertyz i koncepcji remontów

Wymagania

  • Ukończone studia inżynierskie w zakresie konstrukcji budowlanych, budownictwa ogólnego lub równoznaczne wykształcenie

  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, którą będą mieli Państwo okazję poszerzyć podczas pracy w środowisku niemieckojęzycznym (doświadczeni koledzy z Polski pomogą Państwu w ulepszeniu specjalistycznego słownictwa)

  • Znajomość programów komputerowych służących do wykonywania obliczeń (Rstab, Mathcad, VC Master itd.)

  • Dodatkowym atutem będą pierwsze doświadczenia zawodowe oraz wiedza w zakresie telefonii komórkowej (nie są wymagane)

  • Znajomości obowiązujących norm budowlanych w szczególności EuroCodu, DINu oraz wyostrzone zdolności analityczne

  • Konieczne predyspozycje psychofizyczne do pracy na wysokości (stwierdzenie predyspozycji nastąpi w ramach procesu aplikacji)

  • Sposób pracy cechujący się nastawieniem na klienta oraz skuteczne i odpowiedzialne postępowanie

  • Umiejętność pracy zarówno samodzielnie jak i w zespole

  • Gotowość do podróży służbowych na terenie Niemiec

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin oraz indywidualne i odpowiadające świadczonej pracy wynagrodzenie

  • Długoplanową współpracę

  • Udostępnienie wszelkich niezbędnych narzędzi pracy (komputer, służbowy samochód, sprzęt bezpieczeństwa)

  • Pokrycie kosztów badania predyspozycji do pracy na wysokości oraz sprzętu do wspinaczki

  • Intensywne wdrożenie i elastyczny czas pracy

  • Indywidualne możliwości dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Nowoczesne biuro konstrukcyjne oraz zaangażowany, koleżeński i profesjonalny zespół

  • Pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania w Niemczech oraz w załatwianiu wszelkich formalności związanych z relokacją

Dane firmowe

MUGLER AG