MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 10/10/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Stolarz
Miejsce pracy: Niemcy / warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • obróbka i montaż konstrukcji drewnianych

  • praca z narzędziami (wiertarki, szlifierki, piły itd.)

  • praca z rysunkiem technicznym i dokumentacją niemieckojęzyczną

  • rozmierzanie, docinanie i obróbka drewna.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe

  • znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • długoterminowe zatrudnienie na umowę o pracę,

  • pokrycie kosztów mieszkania i podróży,

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych,

  • możliwość otrzymania zaliczki,

  • opiekę i wsparcie polskiego biura,

  • możliwość pobierania świadczeń Kindergeld.

Dane firmowe

MR JOB Agencja Pracy Tymczasowej Sp. z o.o.