← Wstecz | Drukuj

Mosty Łódź S.A. / Oferta z dnia: 02/12/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Budowy – branża elektryczna
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Zakres zadań:

  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót, ich zgodnością z wymaganiami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramem,

  • przygotowanie przedmiarów robót,

  • prowadzenie kontroli robót podwykonawców i ich rozliczanie,

  • bieżąca kontrola stanu BHP,

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • współpraca z przedstawicielami Inwestora,

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane (kierunek - Elektrotechnika),

  • biegłe czytanie dokumentacji technicznej oraz posługiwanie się harmonogramem

  • doświadczenie w realizacji robót budowlanych (min. 1 rok)

  • umiejętność pracy w zespole, zarządzania pracą podwykonawców i sił własnych,

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD,

  • dyscyplina i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • pakiet świadczeń socjalnych (np. karta MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna Luxmed),

  • interesującą praca na ciekawych Kontraktach, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • współpracę z zespołem o pozytywnym nastawieniu do życia i pełnych pasji w działaniu

Dane firmowe

Mosty Łódź S.A.