← Wstecz | Drukuj

Mosty Łódź S.A. / Oferta z dnia: 16/04/2020

Oferowana praca

Stanowisko: Geodeta
Miejsce pracy: Kamienna GóRa / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Kontrakt: Zaprojektowanie i wybudowanie drogi S3 Legnica (A4) – Lubawka, Zadanie IV – od węzła Kamienna Góra Północ

Zakres obowiązków:

  • Weryfikacja poprawności rozwiązań projektowych;

  • Weryfikacja zgodności wykonywanych prac z obowiązującym projektem;

  • Kontrola obliczeń mas ziemnych;

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej w postaci zapisów cyfrowych, analogowych oraz graficznych;

  • Bieżąca współpraca z zespołem inżynierów, projektantem oraz geodezyjnymi podwykonawcami w celu prawidłowej realizacji projektu;

  • Bieżąca współpraca z nadzorem inwestorskim;

  • Koordynacja pracy podwykonawcy geodezyjnego;

  • Przygotowywanie comiesięcznych zestawień produkcyjnych;

  • Weryfikacja ilości, przedmiarów projektowych;

  • Udział w przygotowaniu dokumentów sprzedażowych w zakresie obmiarów;

  • Opracowywanie dokumentacji.

Wymagania

Wymagania:

  • 2–letnie doświadczenie zawodowe w zakresie obsługi budowlanych inwestycji drogowych/mostowych w ciągu dróg klasy A, S, GP będzie mile widziane;

  • Posiadanie uprawnień geodezyjnych będzie niekwestionowanym atutem;

  • Ukończonych studiów wyższych inżynierskich na kierunku Geodezja;

  • Znajomość oprogramowania branżowego (AutoCAD Civil 3D, pakiet office); dodatkowym atutem będzie znajomość programu Clip lub TBC;

  • Znajomość przepisów prawa geodezyjnego i budowlanego;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Doskonałej organizacji pracy własnej;

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności współpracy w zespole;

  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Perspektywa zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa),

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Pracę w firmie dbającej o bezpieczeństwo pracy.

Dane firmowe

Mosty Łódź S.A.