← Wstecz | Drukuj

Mostostal Warszawa S.A. / Oferta z dnia: 16/12/2016

O firmie

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Finansowo-ekonomicznych
Miejsce pracy: Redzikowo / pomorskie / Polska
Branża: Księgowość / Podatki

Opis stanowiska

•prowadzenie spraw ekonomiczno-finansowych projektu,
•ewidencjonowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym oraz właściwych rejestrach,
•wystawianie faktur sprzedaży oraz monitorowanie terminów płatności i windykacja należności,
•bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami i podwykonawcami,
•wspieranie w zakresie rozliczeń finansowych z kontrahentami,
•weryfikowanie zabezpieczeń finansowych składanych przez kontrahentów (np. gwarancje bankowe),
•przeprowadzanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca w SAP,
•archiwizowanie dokumentacji finansowej.

Wymagania

• wykształcenie wyższe, preferowane o profilu finansowo-ekonomicznym,
• doświadczenie w wykonywaniu rozliczeń,
• bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość systemu SAP,
• prawo jazdy kat. B,
• komunikatywność,
• umiejętność analitycznego myślenia,
• rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność,
• samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
• mile widziana - otwartość na pracę w delegacji w przypadku kontynuacji pracy na kolejnych kontraktach realizowanych przez firmę w Polsce Północnej.

Oferujemy

• pracę w dużej i dynamicznie zarządzanej firmie, o wieloletniej historii,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• szeroki pakiet benefitów pracowniczych – prywatna opieka medyczna, program zajęć sportowych i rekreacyjnych, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie aktywności kulturalnej,
• współpracę w przyjaznej atmosferze.

Forma kontaktu

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pomocą formularza aplikacyjnego:

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dane firmowe

Mostostal Warszawa S.A.
Konstruktorska 12a
02-673 Warszawa
Email: j.wlazlo@mostostal.waw.pl