MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 27/07/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: LöRrach, Maulburg / / Niemcy

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika należy: wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach (prywatnych oraz publicznych), na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia.

Wśród codziennych prac znajduje się: prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), instalowania puszek i oświetlenia. Osoby zatrudnione w firmie odpowiedzialne są również za wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych.

Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz analizy schematów elektrycznych. Prac odbywa się w zespołach kilkuosobowych (mogą również zdarzyć się zadania do samodzielnej realizacji).

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia związanego z elektryką i/lub elektroniką,

  • Praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach,

  • Znajomości języka niemieckiego,

  • Motywacji do pracy na terenie Niemiec na dłuższy czas, z uwagi na długoterminowość projektów instalacyjnych,

  • Zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością,

  • Możliwe rozpoczęcie pracy OD ZARAZ!

Oferujemy

Co zyskasz?

  • Stabilizację zawodową dzięki zatrudnieniu na umowę o pracę na niemieckich warunkach, na czas nieokreślony (ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi - np. Kindergeld, czyli świadczeniem rodzinnym), gdyż stawiamy na długofalową współpracę z naszymi pracownikami,

  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (stawka podstawowa + dieta dzienna),

  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych, które umożliwiają podniesienie kwalifikacji zawodowych, dzięki współpracy w kompetentnym gronie specjalistów,

  • Pracodawca jest rodzinną firmą, obecną na rynku niemieckim już od kilku lat, dzięki czemu atmosfera pracy jest przyjazna i oparta na wzajemnej pomocy,

  • Opiekę konsultantów firmy gotowych do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz znalezieniu zakwaterowania (w pensjonatach prywatnych) na czas projektu,

  • Możliwość kontynuacji współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych.

Dane firmowe

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.