Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. / Oferta z dnia: 24/01/2021

Stanowisko: Inspektor Nadzoru w Zakładzie Sieci Wodociągowej
Miejsce pracy: Warszawa Ul. Mikkego 4 / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

(Pion Wody – Zakład Sieci Wodociągowej- Wydział Nadzoru)

Wymagania

Naszym Pracownikom oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w oparciu o wartości wynikające z ponad 130-letniej tradycji

  • atrakcyjne premie wynikające z systemu ocen pracowniczych oraz zarządzania przez cele

  • kursy zawodowe, szkolenia specjalistyczne oraz rozwijające tzw. kompetencje miękkie

  • dofinansowanie do nauki, w tym uzupełnienie wykształcenia średniego lub wyższego - studia inżynierskie, magisterskie, podyplomowe, a nawet doktoranckie

  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, karty sportowej oraz grupowego ubezpieczenia na życie

  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in dofinansowanie do wczasów pod gruszą)

  • uczestnictwo w różnych sekcjach sportowych (piłkarska, koszykówki, siatkarska, spławikowa, tenisa stołowego, lekkoatletyczna, kolarska)

Główny zakres obowiązków:

  • kontrola wykonywania robót związanych z usuwaniem awarii wodociągowych, wymianą sieci wodociągowej metodą bezwykopową wykonywane przez firmy zewnętrzne zgodnie z  przepisami BHP i p.poż. obowiązującymi normami technicznymi oraz zasadami wiedzy technicznej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych

  • sprawdzanie i odbiór robót ulegających zakryciu lub zanikających

  • potwierdzanie faktycznie wykonanych robót

  • potwierdzanie usunięcia wad w okresie gwarancyjnym

  • kontrola, potwierdzenie i rozliczenie finansowe nadzorowanych prac

  • sporządzanie dokumentacji dla robót dodatkowych (protokoły konieczności, kosztorysy inwestorskie, wnioski o rozpoczęcie postępowania)

  • bieżące uzupełnienie raportów w zakresie nadzorowanych robót związanych z usuwaniem awarii wodociągowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego – sanitarnego

  • posiadania uprawnień budowlanych w specjalności sanitarnej bez ograniczeń

  • bardzo dobrej znajomości przepisów prawa budowlanego

  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego

  • umiejętności obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office

  • prawa jazdy kat. B

  • umiejętności efektywnej organizacji czasu pracy

Oferujemy

W przypadku zaproszenia na kolejny etap rekrutacji wymagane będzie przedstawienie dokumentów poświadczających wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.