← Wstecz | Drukuj

Megaterm Plus / Oferta z dnia: 16/10/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Zbrojarz - operator maszyn zbrojarskich
Miejsce pracy: / Niemcy

Opis stanowiska

  • Termin rozpoczęcia pracy: październik 2017

  • Obsługa maszyn do obróbki stali budowlanej (giętarki, maszyny tnące i inne)

  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • Umiejętność i znajomość obsługi maszyn do obróbki stali budowlanej (giętarki, maszyny tnące i inne)

  • Samodzielność i zaangażowanie

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Posiadanie uprawnień do obsługi suwnic, wózków widłowych

  • Znajomość języka niemieckiego (nie jest wymagany) - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Wynagrodzenie od 8 000 zł brutto - wypłacane zawsze w terminie

  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne i społeczne

  • Zakwaterowanie i odzież ochronną / roboczą

  • Opiekę polskiego koordynatora

  • Przejazdy z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy

  • Dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków

Dane firmowe

Megaterm Plus