Martship Sp. z o. o. Work Access Sp. komandytowa / Oferta z dnia: 17/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik budowlany
Miejsce pracy: Hamburg / / Niemcy

Opis stanowiska

  • Samodzielny montaż instalacji hydraulicznej wodnej i kanalizacyjnej oraz ogrzewania w nowo budowanych budynkach przemysłowych i mieszkalnych

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie

  • Posiadanie własnego auta będzie dodatkowym atutem

  • Język niemiecki - wymagany

  • Samodzielność w wykonywaniu prac instalacyjnych

  • Znajomość czytania rysunku

  • Własna działalność gospodarcza będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zapewniamy zakwaterowanie w dobrych warunkach, za które płaci pracownik 200€ miesięcznie

  • Przejazd do miejsca zamieszkania w Niemczech i powrót do miejsca zamieszkania w PL

  • Stawka godzinowa: do 15 €

  • Przewidywana ilość godzin 50-60/tydzień

  • Perspektywa pracy do 2026

Dane firmowe

Martship Sp. z o. o. Work Access Sp. komandytowa