← Wstecz | Drukuj

Marbet Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 29/08/2018

Stanowisko: Konstruktor – Manager Działu Doradztwa Technicznego
Miejsce pracy: Bielsko-BiałA / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Wskazane miejsce pracy: siedziba firmy w Bielsku-Białej (min 2-3 dni w tygodniu)

Zadania:

  • projektowanie rozwiązań konstrukcyjnych z zakresu montażu typowych i nietypowych systemów stolarki otworowej w różnych typach obiektów,

  • rozwiązywanie problemów technicznych związanych z montażem systemu CBM Marbet na inwestycjach i u klientów indywidualnych,

  • dopracowanie rozwiązań systemowych dla różnych typów stolarki, podłoży budowlanych itp. oraz tworzenie katalogów z tymi rozwiązaniami,

  • praca nad ciągłym rozwojem produktu,

  • nadzór techniczny nad materiałami i publikacjami informacyjno-marketingowymi,

  • wsparcie pionów sprzedaży w nawiązywaniu, utrzymywaniu współpracy z inwestorami, wykonawcami, biurami projektowymi i architektami,

  • wsparcie pionów sprzedaży w sporządzaniu ofert techniczno-handlowych,

  • doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii,

  • prowadzenie praktycznych szkoleń technicznych i produktowych,

  • obsługa reklamacji i nadzór nad całym procesem reklamacyjnym,

  • koordynowanie i nadzór techniczny nad Doradcami techniczno-handlowymi pracującymi w terenie,

  • reprezentowanie firmy na konferencjach, targach branżowych itp.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe wraz z uprawnieniami budowlanymi,

  • znajomość podstawowych programów informatycznych i programów do projektowania,

  • znajomość rynku i specyfiki branży budowlanej,

  • duże zaangażowanie, inicjatywa i samodzielność w działaniu,

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina,

  • pozytywne nastawienie do pracy, zorientowanie na sukces i wynik,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność prowadzenia wystąpień przed grupa,

  • prawo jazdy kat B,

  • gotowość do pracy w terenie,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie stałe plus system premiowy),

  • niezbędne nowoczesne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, komputer,

  • szkolenia wewnętrzne (produktowe i sprzedażowe),

  • pracę w przyjaznym środowisku pracy, zgranym zespole profesjonalistów,

  • pakiet medyczny,

  • ubezpieczenie grupowe.

Dane firmowe

Marbet Sp. z o.o.