Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo Sp.k. / Oferta z dnia: 17/06/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier chłodnictwa
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Nadzór nad wykonaniem i eksploatacją instalacji akumulatorów chłodu a w szczególności:

  • udział w opracowaniu i weryfikacji projektów instalacji;

  • udział w prowadzeniu i wykonywaniu prac badawczo rozwojowych;

  • analiza rynku dostawców, wybór ofert, ustalanie warunków handlowych i serwisowych;

  • nadzór na wykonaniem nowych i modernizacją istniejących instalacji;

  • nadzór nad firmami wykonawczymi i serwisowymi;

  • opracowanie, budżetowanie i nadzór nad wdrożeniem usprawnień w systemach HVAC;

  • wykonywanie ekspertyz dotyczących wydajności instalacji HVAC.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie instalacji sanitarnych (wentylacja i klimatyzacja);

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • znajomość zasad doboru i projektowania instalacji HVAC;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • duża motywacja i zaangażowanie do pracy.

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach;

  • szansę ciągłego rozwoju kwalifikacji zawodowych;

  • pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej;

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód);

  • prywatną opiekę medyczną

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, interdyscyplinarnym zespole.

Dane firmowe

Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo Sp.k.