← Wstecz | Drukuj

ManpowerGroup Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 26/05/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Inżynier budowy
Miejsce pracy: Karpacz / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub B2B zawieraną bezpośrednio z naszym Klientem

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia

  • Premię indywidualną (uzależnioną od wartości projektu)

  • Dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie grupowe, możliwość nauki języka obcego

  • Możliwość rozwoju, dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Wsparcie dla osób relokujących się z innych województw lub dojeżdżających (do ustalenia indywidualnie)

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (staże, praktyki)

  • Znajomość programu AutoCAD

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo lub ostatni rok studiów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz nastawienie na realizację celów

Oferujemy

Zakres obowiązków:

  • Nadzór i organizacja placu budowy zgodnie z harmonogramem prac

  • Kontrola kosztów zgodnie z budżetem projektu

  • Rozliczanie i koordynowanie pracy podwykonawców

  • Raportowanie do Kierownika budowy

  • Zapewnienie jakości zgodnie z planem

  • Kontakt z działem zaopatrzenia w celu zamówienia odpowiedniej ilości materiałów

Dane firmowe

ManpowerGroup Sp. z o.o.