← Wstecz | Drukuj

Link2Europe Sp. z o.o / Oferta z dnia: 19/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter izolacji termicznych
Miejsce pracy: Lier / / Belgia

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

  • Praca przy montażu izolacji termicznych w 16 metrowych cysternach (praca przy jednej cysternie to ok. 70 godzin roboczych)

  • Nanoszenie materiałów izolacyjnych (bloki poliuretanowe i wełna szklana) na obracający się zbiornik.

  • Montaż płyt okładzinowych wokół izolacji.

  • Uszczelnianiem silikonem.

  • Montażem kratek.

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie techniczne.

  • Doświadczenie przy wykańczaniu budynków materiałami izolacyjnymi.

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B i własny samochód.

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 14 – 15  €/h brutto.

  • Dodatek wakacyjny w wysokości 15,38 % rocznych zarobków brutto.

  • Premia roczna – 8,33% rocznych zarobków brutto (naliczana po przepracowanych 65-dniach).

  • Zatrudnienie na warunkach belgijskich.

  • Bony żywnościowe w kwocie 7€ /dzień roboczy.

  • Opiekę koordynatora.

  • Możliwa praca również w soboty.

  • Pomoc w zorganizowaniu ubezpieczenia zdrowotnego.

  • Praca na okres 6-miesięcy z możliwością przedłużenia kontaktu bezpośrednio z firmą.

DODATKOWE KOSZTY:

  • zakwaterowanie: 80€ tygodniowo

Dane firmowe

Link2Europe Sp. z o.o