← Wstecz | Drukuj

Leon Witas Spółka Jawna / Oferta z dnia: 09/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Dyrektor Handlowy
Miejsce pracy: BęDzin / śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • kreowanie i realizacja polityki sprzedażowej firmy,

  • planowanie, zarządzanie i nadzór nad pracą podległych kierowników regionalnych,

  • budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami firmy,

  • zapewnienie najwyższych standardów obsługi klientów,

  • negocjowanie warunków współpracy,

  • kontrola kosztów,

  • przygotowywanie budżetu, analiz i raportów.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,

  • doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą,

  • znajomość branży budowlanej z uwzględnieniem stolarki drzwiowej,

  • dokładność i samodzielność w działaniu,

  • zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów,

  • wysoka kultura osobista,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • umowę o pracę z pakietem świadczeń socjalnych,

  • system premiowy powiązany z wynikami sprzedażowymi,

  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole.

Dane firmowe

Leon Witas Spółka Jawna