← Wstecz | Drukuj

LEDERER GMBH / Oferta z dnia: 11/07/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

EXTRA Bonus startowy w wysokości 100 EUR

Miejscowość

  • Bawaria / Badenia-Wirtembergia

Obowiązki:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i publicznych

  • budowa tras kablowych

  • podłączanie rozdzielnic budowlanych, licznikowych, modułowych

  • podłączanie oświetlenia i gniazdek

  • budowy nowe oraz modernizacje budynków mieszkalnych i przemysłowych

Wymagania

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe

  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

  • umiejętność pracy w zespole

  • gotowość do pracy na wyjazdach służbowych

  • dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu

  • wykształcenie kierunkowe – mile widziane

Oferujemy

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie - wysokie stawki godzinowe

  • dietę za przepracowany dzień w wysokości 61€

  • zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

  • zaliczki wypłacane co tydzień na konto polskie albo niemieckie

  • niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami

  • opiekę konsultanta polskojęzycznego

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość pracy dla zespołów (jedna osoba powinna znać podstawowo język niemiecki)

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Dane firmowe

LEDERER GMBH