← Wstecz | Drukuj

LeasingTeam Group / Oferta z dnia: 01/03/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. odbioru i nadzoru inwestycji
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie odbiorów zrealizowanych robót na bazie obowiązujących procedur (praca w terenie),

  • posługiwanie się dokumentacją wykonawczą/powykonawczą z zakresu prac telekomunikacyjnych,

  • obsługiwanie przyrządów pomiarowych z zakresu FTTH i interpretacja wyników,

  • współpraca z wykonawcą lub projektantem.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B (gotowość do korzystania z samochodu prywatnego w celach służbowych),

  • wykształcenie min. średnie techniczne,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • wiedza/doświadczenie z zakresu telekomunikacji lub dziedzin pokrewnych np. energetyka,

  • znajomość architektury telekomunikacyjnej,

  • umiejętność posługiwania się i czytania dokumentacji wykonawczej/powykonawczej z zakresu telekomunikacji (w szczególności FTTH),

  • umiejętność poruszania się w terenie i przeprowadzania odbiorów zrealizowanych robót na podstawie procedur,

  • umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych z zakresu FTTH,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy,

  • systematyczność i dobra organizacja pracy,

  • dodatkowym atutem będą uprawnienia inspektora nadzoru budowlanego z telekomunikacji lub znajomość prawa budowlanego w telekomunikacji.

Oferujemy

  • praca dla największej firmy telekomunikacyjnej w Polsce,

  • umowa o pracę na pełny etat oraz stabilne warunki zatrudnienia,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (3600-4600 zł brutto),

  • ryczałt za korzystanie z samochodu prywatnego do celów służbowych,

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy),

  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie),

  • szkolenia i rozwój zawodowy u lidera rynku telekomunikacyjnego,

  • praca zdalna i praca w terenie.

Dane firmowe

LeasingTeam Group