LAGIERSKI Klinkerbau GmbH & Co.KG / Oferta z dnia: 12/05/2021

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik Budowy
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • kierowanie robotami budowlanymi oraz nadzorowanie jakości, terminowości i zgodności wykonywanych robót z dokumentacją techniczną

  • prowadzenie rozmów oraz korespondencja pisemna z inwestorami, architektami i innymi osobami biorącymi udział w realizacji danego projektu

  • koordynowanie zamówień materiałów, planowanie potrzeb i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie

  • wykonywanie obmiarów i rozliczeń realizowanych robót

  • odbiory robót budowlanych

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek – budownictwo

  • DOBRA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA NIEMIECKIEGO W MOWIE I PIŚMIE

  • dobra znajomość obsługa MS Office

  • efektywna umiejętność organizacji czasu pracy

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • nie wymagamy posiadania uprawnień budowlanych

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w firmie pełniącej funkcje generalnego wykonawcy o ugruntowanej pozycji na rynku Niemiec i Luxemburga

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego

  • zdobywanie doświadczenia przy realizacji dużych, prestiżowych projektów budowlanych

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • zatrudnienie od zaraz, umowa o pracę na warunkach niemieckich

  • niezbędne narzędzia pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • szeroki pakiet benefitów

  • pakiet relokacyjny

Dane firmowe

LAGIERSKI Klinkerbau GmbH & Co.KG