Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Kwasek i Spółka Sp. J. / Oferta z dnia: 04/04/2013

Stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta w sklepie internetowym
Miejsce pracy: Sandomierz / świętokrzyskie / Polska

Opis stanowiska

- Praca w dynamicznie rozwijającym się projekcie sklepu internetowego
- Przyjmowanie zamówień telefonicznych, zamówień składanych poprzez e-mail i wprowadzane ich do systemu zamówień
- Pomoc przy pakowaniu produktów oraz przy wydawaniu / przyjmowaniu towaru
- Przyjmowanie zapytań od klientów o dostępność towaru / zapytania techniczne (sprawdzanie dostępności towaru u dostawców, potwierdzanie informacji technicznych klientowi telefonicznie, przez e-mail, przez system zapytań klienta dostępny w wewnętrznym systemie sprzedaży, poprzez komunikator GG)
- Kontakt z innymi działami firmy w celu uzyskania odpowiedzi na pytania techniczne klientów
- Obsługa wewnętrznego systemu sprzedaży wdrożonego w firmie
- Tworzenie i aktualizacja ofert produktów na stronie internetowej sklepu
- Możliwość indywidualnego dostosowania godzin pracy

Wymagania

- Wykształcenie średnie lub wyższe niepełne - szukamy osoby uczącej się!!! (np. studenci studiów zaocznych) - praca na umowę- zlecenie
- Wysoka kultura osobista, swoboda i lekkość w nawiązywaniu kontaktów (częste rozmowy telefoniczne)
- Umiejętność profesjonalnego tworzenia korespondencji
- Znajomość branży budowlanej lub pokrewnych (armatura, elektronarzędzia itp) będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność pracy w grupie
- Dobra znajomość obsługi MS Office, Outlook, obsługa urządzeń biurowych
- Sprawność w poruszaniu się w Internecie (umiejętność szybkiego dotarcia do potrzebnej informacji)
- Umiejętność szybkiego przyswajania nowych informacji

Dane firmowe

Kwasek i Spółka Sp. J.

Zobacz pełną ofertę: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-biura-obslugi-klienta-w-sklepie-internetowym/sandomierz/7607363