Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

KTI Poland S.A. / Oferta z dnia: 01/12/2022

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant Branży Elektrycznej i AKPiA
Miejsce pracy: PłOck / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji i wymagań technicznych w celu przygotowania oferty,

  • Wysyłanie zapytań ofertowych,

  • Sporządzanie zestawień porównawczych otrzymanych ofert i ich analiza,

  • Komunikacja z dostawcami w zakresie doprecyzowania oferty,

  • Uczestnictwo w negocjacjach techniczno-handlowych,

  • Tworzenie branżowej listy dostawców usług i materiałów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie kosztorysowania  branży elektrycznej i AKPiA,

  • Doświadczenie w zakresie wycen prac branży elektrycznej i AKPiA,

  • Znajomość obsługi programów do kosztorysowania, np. Norma PRO,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,

  • Umiejętności analityczne,

  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy

  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę, w firmie inżynierskiej o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Dobra atmosfera w pracy,

  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej,

  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy,

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna LUX MED, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport, dofinansowanie wypoczynku.

Dane firmowe

KTI Poland S.A.