← Wstecz | Drukuj

Kompasinwestycji.pl / Oferta z dnia: 16/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Konsultant ds. Informacji Budowlanej
Miejsce pracy: wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

Do osoby tej będzie należało:

  • odpowiadanie na zapytania naszych klientów dot. kontaktów w firmach realizujących inwestycje,

  • dbanie o jakość kontaktów w bazie,

  • monitorowanie jakości i spójności prowadzonych wpisów o inwestycjach w jednym z trzech regionów (od etapu wizji do etapu obiekt zakończony),

  • gromadzenie informacji o firmach podwykonawczych, współtworzenie listy kwalifikowanych podwykonawców i dostawców,

  • kontaktowanie się z osobami z etapu przygotowania inwestycji oraz realizacji w sprawie jakości wpisów,

  • kontaktowanie się z zespołem handlowym ustalenia dotyczące klientów i taktycznych celów sprzedażowych w zakresie tej usługi (kontakty na żądanie),

  • współpraca nad rozwijaniem serwisu (udział w zespołach zadaniowych, strategicznych),

  • tworzenie podsumowań dot. wyników jakościowych w swoim regionie.

Wymagania

Oczekujemy:

  • wiedzy o branży budowlanej i procesie inwestycyjnym,

  • wykształcenia budowlanego,

  • swobody w rozmowie telefonicznej z przedstawicielami dużych firm,

  • systematyczności i dobrej organizacji pracy,

  • entuzjazmu, wysokiej jakości pracy i zaangażowania.

Oferujemy

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę zdalną,

  • pakiet zdrowotny i sportowy,

  • podstawowe narzędzia do pracy.

Dane firmowe

Kompasinwestycji.pl