Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

KOBYLARNIA S.A. / Oferta z dnia: 01/12/2022

Stanowisko: Inżynier Robót Branżowych - Drogowych / Mostowych/ Sanitarnych
Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Miejsce pracy:

Sławno lub okolice

Opis stanowiska:

  • znajomość dokumentacji projektowej w zakresie zagadnień branży drogowej, mostowej, sanitarnej

  • bieżące monitorowanie postępu robót

  • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych robót;

  • koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców,

  • wykonywanie obmiarów robót,

  • uczestnictwo w odbiorach robót.

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - w specjalności drogowej, mostowej, sanitarnej

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • umiejętności pracy na komputerze (MS Office, mile widziany Auto Cad, Norma, MS Project, iTWO)

  • współpraca z kierownikami projektów i kierownikami robót innych branż;

  • dyspozycyjność i mobilność (prawo jazdy kat. B)

  • możliwość pracy w delegacji na terenie całego kraju

  • umiejętność pracy w zespole,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji,

  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem technicznym, ekonomicznym i logistycznym,

  • zdolność analitycznego myślenia oraz łatwość podejmowania decyzji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • przydzielanie odpowiedzialnych zadań, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania

  • możliwość rozwoju zawodowego

Dane firmowe

KOBYLARNIA S.A.