← Wstecz | Drukuj

KLIMAT SOLEC Sp. z o.o. / Oferta z dnia: 08/05/2013

Oferowana praca

Stanowisko: Specjalista ds. Automatyki
Miejsce pracy: Solec Kujawski / kujawsko-pomorskie / Polska

Opis stanowiska

  • posługiwanie się programami projektowymi i kosztorysowym,

  • wykonanie oprogramowania sterowników PLC,

  • opracowanie projektu z zakresu automatyki HVAC,

  • bezpośredni nadzór nad realizacją projektu,

  • zarządzanie grupami montażowymi,

  • współpraca z podwykonawcami,

  • poszukiwanie dostawców elementów automatyki,

  • poszukiwanie nowych rozwiązań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe,

  • znajomość urządzeń AKPiA,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i  rysunków budowlanych,

  • umiejętność nadzoru i odbioru prac,

  • umiejętność posługiwania się pakietem Office, AutoCAD,

  • orientacja na wyniki i osiąganie zamierzonych celów

  • umiejętność pracy w zespole,

  • kreatywność, samodzielność.

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o dużym potencjale rozwoju,

  • pracę w nowoczesnym środowisku technicznym,

  • profesjonalne narzędzia pracy,

  • system wynagradzania adekwatny do efektów pracy.

Dane firmowe

KLIMAT SOLEC Sp. z o.o.