← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 07/06/2013

Stanowisko: Specjalista ds. BHP - Koordynator BHP na budowie
Miejsce pracy: ŁóDź / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

  • Prowadzenie edukacji i doradztwa w zakresie organizacji i bezpiecznych metod pracy

  • Kontrolowanie i eliminowanie zagrożeń w procesie budowy

  • Nadzorowanie stanu i oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

  • Prowadzenie i dokumentowanie szkoleń BHP

  • Opiniowanie instrukcji bezpieczeństwa

  • Prowadzenia działań profilaktyki wypadkowej

  • Systematyczne i terminowe raportowanie stanu warunków pracy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu BHP lub studia podyplomowe w tym kierunku

  • Min. dwuletni staż pracy w służbie BHP w budownictwie

  • Kwalifikacje do wykonywania zadań inspektora ochrony ppoż

  • Kwalifikacje do wykonywania oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy

  • Umiejętność komunikatywnego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie

  • Kwalifikacje w zakresie metodyki prowadzenia szkoleń dla osób dorosłych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość  dalszego rozwoju zawodowego w profesjonalnie zarządzanej firmie

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl