← Wstecz | Drukuj

Remitent sp. z o. o. / Oferta z dnia: 11/03/2019

Stanowisko: Kierownik robót instalacyjnych - sieci zewnętrzne
Miejsce pracy: CałA Polska / lubuskie / Polska

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę i nadzór nad prawidłową realizacją robót instalacyjnych bezpośrednio na budowie.

  • Miejscem pracy są biura budów zlokalizowane na terenie całego kraju.

  • Siedziba firmy znajduje się w Mysłowicach.

Obowiązki:

  • nadzorowanie i koordynacja robót sanitarnych prowadzonych na budowie

  • współpraca z podwykonawcami, inwestorem i projektantami

  • kontrola budżetu oraz rozliczanie robót

  • prowadzenie dokumentacji technicznej i uczestnictwo w odbiorach

  • optymalizacja rozwiązań technicznych i materiałowych

  • opracowywanie harmonogramów budowy, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót

  • nadzór nad pracą podległych pracowników

  • dbałość o racjonalne gospodarowanie środkami sprzętowo-materiałowymi

Miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania

  • doświadczenie przy pełnieniu funkcji kierownika budowy lub kierownika robót w pracach zawiązanych z budową zewnętrznych sieci wod-kan

  • umiejętność czytania map i projektów oraz obsługi niwelatora

  • mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami w branży wod-kan

  • prawo jazdy kat.B

  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • pracę na samodzielnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • ZAKWATEROWANIE NA INWESTYCJACH

  • atrakcyjne stałe wynagrodzenie

  • pracę na terenie całej Polski

Dane firmowe

Remitent sp. z o. o.