Katalog Budowlany

dodaj ofertę   |   regulamin   |   partnerzy   |   reklama   |   kontakt

Oferty pracy - Wyszukiwarka

Wpisz słowo kluczowe (np. księgowa)
Wybierz region
Wybierz kategorię
Wybierz państwo

← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 11/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Senior Architekt / Manager Techniczny
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

Opis zadań na Stanowisku:
  • Koordynowanie projektów - Koncepcja, Projekt Budowlany, Projekt Wykonawczy
  • Kompleksowa analiza potencjału gruntu pod kątem planowanych inwestycji
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami: Architektura, Geodezja, etc.
  • Optymalizacja projektów (Value Engineering)
  • Wykonywanie studium wykonalności inwestycji mieszkaniowych
  • Wycena inwestorska projektu

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Doświadczenie w optymalizacji projektów pod kątem technicznym
  • Zdolności analityczne, wyobraźnia, komunikatywność

Oferujemy

Oferujemy:
  • Praca w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – umowa o pracę

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Praca.pl