← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 09/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Sieci Telekomunikacyjnych
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • Koordynowanie pracy projektantów zewnętrznych w powyższym zakresie,
  • Zarządzanie pracą pracowników terenowych.
  • Bieżące raportowanie zaawansowania prac,
  • Wykonywanie projektów technicznych, budowlanych, wykonawczych i powykonawczych w zakresie sieci telekomunikacyjnych, w tym głównie światłowodowych,
  • Nadzór projektancki nad prowadzonymi przez Spółkę inwestycjami,

Wymagania

  • Znajomość oprogramowania inżynierskiego CAD, GIS,
  • Znajomość norm i przepisów wynikających z Prawa Budowlanego i Prawa Telekomunikacyjnego,
  • Doświadczenie w projektowaniu infrastruktury teletechnicznej, w zakresie projektów wykonawczych i budowlanych,
  • Znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • Doświadczenie w projektowaniu sieci światłowodowych,
  • Umiejętność organizacji procesu projektowania,
  • Znajomość polskich i europejskich standardów projektowania,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników lub zarządzaniu projektowym,
  • Uprawnienia budowlane w specjalności telekomunikacyjnej,
  • Doświadczenie w przebudowach kolizji sieci teletechnicznych z innymi rodzajami infrastruktury,
  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów ROI (dzierżawy kanalizacji teletechnicznej),

Oferujemy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Pracę przy dużych projektach dla największych krajowych operatorów telekomunikacyjnych.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl