← Wstecz | Drukuj

AB INDUSTRY S.A. / Oferta z dnia: 08/03/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Projektant Instalacji Sanitarnych
Miejsce pracy: PułAwy / lubelskie / Polska

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • Wykonywanie projektów branży sanitarnej;

  • Analizę oraz optymalizację rozwiązań instalacyjnych;

  • Weryfikację dokumentacji technicznych istniejących systemów;

  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów;

  • Prowadzenie uzgodnień z klientami oraz z innymi branżami;

  • Współpracę z działem wycen i realizacji na potrzeby wykonania projektów;

  • Terminowość i jakość realizowanych projektów.

Wymagania

  • Uczciwość, pracowitość i profesjonalizm;

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych bez ograniczeń;

  • Aktualna przynależność do izby samorządu zawodowego;

  • Doświadczenie w zakresie projektowania, min. 2-3 letnie;

  • Umiejętność samodzielnego wykonywania rysunków budowlanych w środowisku AutoCAD;

  • Znajomość programów branżowych;

  • Znajomość prawa budowlanego, aktualnych warunków technicznych, znajomość obowiązujących norm;

  • Znajomość rynku budowlanego (stosowane materiały, rozwiązania, technologie),

  • Umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych;

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy;

  • Chęć do nauki i podejmowania nowych wyzwań;

  • Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność;

  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Doświadczenie w wykonywaniu projektów w obiektach przemysłowych;

  • Znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość oprogramowania BIM.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego;

  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

Dane firmowe

AB INDUSTRY S.A.