Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 11/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter Stolarki Okiennej, Ekipa Montażowa Okna
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice / dolnośląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Drzwi zewnętrzne wejściowe typu KMT, WIKED
  • PCV Okna , Drzwi, Drzwi HST, Patio
  • Aluminium Okna, Drzwi, Fasady słupowo-ryglowe

Dodatkowo:

  • Montaż Stolarki na terenie Niemiec: Heidelberg, St. Leon Rot, Wiesloch, Frankfurt, Hockenheim, Manheim
  • Wyjazdy średnio 1 raz w miesiącu na atrakcyjnych warunkach
  • mile widziane Podstawy języka niemieckiego

Wymagania

  • Odpowiedzialność zawodowa
  • Fachowość
  • Doświadczenie w montażu wymienionych systemów stolarki okiennej

Oferujemy

Oferujemy Pracę w Firmie Okiennej z 20-Letnim doświadczeniem
Warunki wynagrodzenia do ustalenia.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl