Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 19/10/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rusztowań przemysłowych
Miejsce pracy: małopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Dbałość o składowanie materiału.

Wymagania

  • Sumienność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, dyspozycyjność.
  • Certyfikat montera SCC/VCA- warunek konieczny;

Oferujemy

  • Urlop 30 dni/rok wg prawa niemieckiego;
  • Dodatek za  pracę w niedzielę 75%;
  • Dodatek na dzieci- Kindergeld;
  • Ubrania ochronne , sprzęt ochrony osobistej pracownika, narzędzia na koszt firmy.
  • Dodatki za nadgodziny 25%;
  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl