← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 01/10/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Monter rurociągów
Miejsce pracy: Francja / warmińsko-mazurskie / Polska

Wymagania

Zadania:
  • prefabrykacja i montaż rurociągów zgodnie z rysunkiem izometrycznym
  • sczepianie metodą TIG
  • kontrola wizualna materiału
Wymagania:
  • kilkuletnie udokumentowane doświadczenie w pracach ślusarskich, ręcznej obróbce metalu: gięcie, prostowanie, cięcie, szlifowanie, wiercenie
  • samodzielność, dobra organizacja pracy
  • dokładność, precyzja
  • umiejętność spawania metodą 141 i 111 rur ze stali nierdzewnej oraz aluminium
Oferujemy:
  • zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu.
  • legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
  • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
  • zwrot kosztów przejazdu Francja-Polska, Polska-Francja (mile widziani kandydaci z własnym autem)
  • ubrania robocze

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl