← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 15/07/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Monter instalacji hydrauliczno-sanitarnych
Miejsce pracy: TomaszóW Mazowiecki / łódzkie / Polska

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Instalacja urządzeń sanitarnych
  • Montaż wentylacji

Wymagania

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność

Oferujemy

Oferujemy:
  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym „wczasy pod gruszą” i nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • Rozwój kompetencji przez udział w ciekawych projektach i szkoleniach
  • Dobre warunki wynagradzania, w tym dopłatę urlopową w wysokości 2250 zł

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl