← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 09/05/2018

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Projektant / Kreślarz
Miejsce pracy: Home Office / wielkopolskie / Polska

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie przedmiarów robót i zestawień materiałowych,
  • Bieżące raportowanie zaawansowania prac.
  • Wykonywanie projektów sieci telekomunikacyjnych zgodnie z wytycznymi inwestora, na podstawie otrzymanych materiałów wejściowych (uprawnienia projektowe nie są wymagane),
  • Wykonywanie koncepcji technicznych,
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora w zakresie projektowym,
  • Współpraca z pracownikami terenowymi,
  • Wykonywanie dokumentacji powykonawczych,

Wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki łączności, teleinformatyczne, elektroniczne, elektrotechniczne, inżynieria środowiska lub pokrewne,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,

Mile widziane:

  • Znajomość podstaw technologii FTTH,
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji wewnątrzbudynkowych (niskoprądowych, światłowodowych, sanitarnych, itp.),

Oferujemy

  • Szkolenia umożliwiające rozpoczęcie pracy oraz zapewniające dalszy rozwój.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • Laptop, telefon,
  • Wsparcie koordynatorów z biura projektowego,
  • Niezbędne materiały zebrane podczas wizji terenowych oraz dane potrzebne do wykonywania projektów,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Możliwość pracy w formule Home Office,

Chętnie podejmiemy współpracę również z osobami z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl