← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 13/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Koordynator Projektu
Miejsce pracy: CiechanóW, Garwolin, WołOmin, Legionowo, MińSk Mazowiecki, PułTusk, Sochaczew, SokołóW Podlaski, WyszkóW / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Koordynatora Projektu będzie przygotowywanie oraz nadzorowanie procesu inwestycyjnego a w szczególności:

  • Analiza zagrożeń dla inwestycji
  • Postępowanie zgodnie z procedurami  związanymi z zakończeniem inwestycji i oddaniem obiektów do użytkowania
  • Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji
  • Koordynacja pozyskiwania warunków, decyzji oraz uzgodnień branżowych niezbędnych do realizacji inwestycji
  • Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki

Wymagania

  • Umiejętności koordynowania pracy podmiotów związanych z realizacją projektów
  • Wykształcenia lub doświadczenia zawodowego kierunkowego

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego, także poprzez udział w wewnętrznych projektach firmowych
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl