← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 13/12/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Młodszy Koordynator Projektu
Miejsce pracy: DąBrowa, Katowice, Tychy / śląskie / Polska

Opis stanowiska

Głównym zadaniem osoby na stanowisku Koordynatora Projektu będzie przygotowywanie oraz nadzorowanie procesu inwestycyjnego a w szczególności:

  • Sporządzanie i przestrzeganie harmonogramów inwestycji
  • Opiniowanie lokalizacji pod inwestycje budowlane zgodnie z wytycznymi Spółki
  • Analiza zagrożeń dla inwestycji
  • Kontrola postępu prac na etapie realizacji inwestycji

Wymagania

  • Czynnego prawo jazdy kat. B
  • Znajomości prawa budowlanego

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, tel.)
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole
  • Pakiet świadczeń pracowniczych dedykowany dla pracowników firmy DINO
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań biznesowych

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl