← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 08/12/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Realizacji Inwestycji
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska

Opis stanowiska

Oferujemy:
  • telefon służbowy
  • zatrudnienie przez Firmę zewnętrzną na umowę o pracę w pełnym etacie lub inna dogodna forma zatrudnienia

Wymagania

Opis zadań na stanowisku:
  • Sprawdzanie poprawności i kompletności dokumentacji odbiorowej
  • monitorowanie realizacji budżetu projektu z uwzględnieniem niezbędnych korekt i modyfikacji w trakcie trwania projektu
  • bieżącą kontrolę wykonawców z poszczególnych etapów realizacji inwestycji
  • identyfikowanie ryzyk i zarządzanie nimi

Oferujemy

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • umiejętność szybkiego uczenia się i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność,
Dodatkowym atutem będzie:
  • umiejętność sprawdzania pozycji kosztorysowych
  • znajomość przepisów prawa budowlanego
  • podstawowa znajomość programów CAD

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl