Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 13/09/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Kierownik budowy z uprawnieniami
Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Polska

Opis stanowiska

  • weryfikacja dokumentacji techniczno-kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • kontrola zgodności prowadzonych robót z przepisami BHP oraz wewnętrznymi standardami Zamawiającego
  • praca  głównie na terenie województwa pomorskiego
  • zarządzanie gospodarką materiałową na budowach

Wymagania

  • dobra komunikacja z zespołem
  • wykształcenie wyższe techniczne - inżynierskie

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl