Katalog Budowlany Praca w budownictwie jest pierwszym w Polsce tematycznym serwisem internetowym dla poszukujących pracy oraz dla pracodawców z szeroko pojętej branży budowlanej. Ponad 6000 zarejestrowanych pracodawców regularnie poszukuje pracowników we wszystkich sektorach związanych z budownictwem. Nasza oferta jest również skierowana do kandydatów, więc jeśli poszukujesz pracy jako monter, inżynier, operator lub innego zajęcia związanego z branżą budowlaną zapraszamy do przeglądania ofert i składania CV w naszej bazie.

← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 05/04/2019

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: śląskie / Polska

Opis stanowiska

  • Miejsce pracy: Niemcy
  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym oraz kontrola wyników pracy.
  • Lutowanie twarde i miękkie. Montowanie rur z tworzywa sztucznego;
  • Systemy grzewcze w nowych budynkach i modernizacja starych systemów grzewczych;
  • Demontaż i montaż elementów i rurociągów na liniach zasilających i składowiskach odpadów;

Wymagania

  • Doświadczenie min 2 lata na ww. stanowisku pracy;
  • Samodzielność i staranność.
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny;
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe;
  • Prawo jazdy kat. B i Auto;

Oferujemy

  • Bezpłatne, indywidualne dokształcanie w wewnętrznym centrum szkoleniowym;
  • Dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe;
  • Ponad 28 lat doświadczenia w usługach HR;
  • Organizacja kursów języka niemieckiego;
  • Nasze rodzinne środowisko z indywidualną opieką w miejscu pracy.
  • Pełna dieta 43 € / dzień (pomagamy również znaleźć pokój)
  • Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie: od 13.00 € / h (dla wykwalifikowanych pracowników) * Dieta 10 € / dzień + zwrot koszów podróży do Polski 70,00 €;
  • Organizacja wspólnych dojazdów;
  • Bezpieczną i interesującą pracę ze stałą umową o pracę;
  • Płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny +25%, powyżej 48,5 godziny +50%
  • Opłacone zakwaterowanie przez Pracodawcę, zapewnione przez cały okres zatrudnienia - pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni (z wyjątkiem pełnowymiarowej diety);
  • Dofinansowanie przedszkola do 30 € miesięcznie;
  • Premia jubileuszowa zależna od stażu pracy;
  • Premia za polecanie nowego pracownika - 500 €;
  • Pomoc w kontaktach z władzami w Niemczech;

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl