← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 29/04/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Hydraulik
Miejsce pracy: Bergen, Oslo / / Norwegia

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z Norwegii poszukujemy aktualnie specjalistów na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (kandydaci z podstawową znajomością języka angielskiego mogą wziąć udział w

Oferujemy

Oferujemy:
Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
Atrakcyjne wynagrodzenie: 181,5-220 NOK/h (w zależności od

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl