← Wstecz | Drukuj

PV System / Oferta z dnia: 04/03/2019

Stanowisko: Elektryk / Specjalista ds. instalacji fotowoltaicznych
Miejsce pracy: podkarpackie / Polska

Opis stanowiska

Do naszego zespołu poszukujemy osób z doświadczeniem, które cechują się pomysłowością, inicjatywą, rzetelnością, ambicją i samodzielnością. Dajemy możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń i zapoznania z nowoczesnymi technologiami w branży OZE. Głównym zadaniem będzie montaż instalacji fotowoltaicznych w szczególności wykonanie robót elektrycznych tj. wykonywania tras kablowych, wykonywanie prac instalacyjnych, serwisowych i przyłączeniowych, składanie rozdzielnic oraz montaż i uruchamianie inwerterów, konfiguracja inwerterów do komunikacji z internetem.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • znajomość podstaw instalacji elektrycznych

  • doświadczenie przy wykonywaniu instalacji elektrycznych

  • gotowość do pracy na wysokości

  • gotowość do pracy w delegacji

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • dokładność w działaniu

  • silna motywacja do pracy

  • uczciwość

  • odpowiedzialność

  • uprawnienia SEP kat E

Mile widziane:

  • umiejętność czytania rysunku technicznego

  • uprawnienia SEP kat D

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premia zależna od wyników pracy

  • szczególnie wysoko premiowane są osoby z doświadczeniem przy budowie instalacji fotowoltaicznych oraz bardzo dobrą organizacją pracy

  • godne warunki pracy

  • bardzo dobre warunki finansowe

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w przyjaznej atmosferze

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • dla osób spoza Rzeszowa służbowe mieszkanie

  • dajemy możliwość nadgodzin

Dane firmowe

PV System