← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 01/12/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk budowlany
Miejsce pracy: Niemcy / / Niemcy

Opis stanowiska

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie instalacji elektrycznych w obiektach publicznych na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia,
  • Prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), wymiana puszek, oświetlenia, podłączanie kabli,
  • Wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych.

Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz analizy schematów elektrycznych. Praca odbywa się w zespołach.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością.
  • Wykształcenia/doświadczenia zawodowego związanego z elektryką i/lub elektroniką,

Oferujemy

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu,
  • Zawsze wypłacamy wynagrodzenie w terminie,
  • Nasi Pracownicy mają umowy o pracę na warunkach niemieckich,
  • Oferujemy stawkę godzinową 11,51 € brutto i dietę dzienną 35-45 € netto w zależności od poziomu znajomości języka niemieckiego,

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl