← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 13/05/2017

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk
Miejsce pracy: / Holandia

Opis stanowiska

Miejsce pracy: Holandia/Nijmegen

Na projekt w mieście Nijmegen poszukujemy ów ze znajomością angielskiego lub niemieckiego. Zakres obowiązków to położenie instalacji elektrycznych oraz montaż gniazdek elektrycznych.

Wymagania

  • Aktualne uprawnienia SEP mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, znajomość języka niderlandzkiego jest atutem

Oferujemy

  • Pokrycie kosztów uzyskania ważnego 10 lat imiennego certyfikatu VCA niezbędnego do pracy na budowie (140 EURO)
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Możliwość podjęcia nauki języka holenderskiego
  • Dopłatę za dojazdy do pracy swoim samochodem
  • Holenderską umowa o pracę
  • Elektronarzędzia
  • Ubezpieczenie

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl