← Wstecz | Drukuj

Klient portalu Praca.pl / Oferta z dnia: 08/10/2016

Oferowana praca

Stanowisko: Elektromonter trakcji elektrycznej
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska

Opis stanowiska

  • demontaż i montaż podzespołów elektrycznych na wagonie
  • sprawdzenie i zlokalizowanie uszkodzeń w układach przeciwpoślizgowych zainstalowanych w tramwajach rozrusznikowych
  • przeprowadzanie prób układów sterowania, hamowania, pracy silników trakcyjnych i aparatury trakcyjnej
  • przeprowadzanie regulacji prądów charakterystycznych i regulacji aparatury elektrycznej taboru przy pomocy urządzeń diagnostycznych
  • przeprowadzenie prac wykonywanych przy poszczególnych naprawach i przeglądach wagonów tramwajowych

Wymagania

  • uprawnień SEP do 1 kV w zakresie eksploatacji
  • umiejętności pracy w zespole, dociekliwości oraz odpowiedzialności
  • mile widziane doświadczenie w naprawie i wymianie układów oraz urządzeń energoelektronicznych

Oferujemy

  • świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, opiekę medyczną
  • pracę w systemie 3-zmianowym w godz.6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na 3-miesięczny okres próbny, druga na czas określony 7 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i zaangażowania

Dane firmowe

Klient portalu Praca.pl